Doktor Martin 2 – 12.díl – V kurníku

42
Ulož.to Disk - sdílejte snadno data

Martin se v Praze setkává se svým známým a bývalým kolegou, který vede výběrové řízení na pozici chirurga. O Martina stojí, ale je bezpodmínečně nutné, aby překonal svou fobii z krve. Martin se proto rozhodne překonat sám sebe a využít kontaktu od Edity k návštěvě terapeutického sezení u odborníka. Při zpáteční cestě vlakem je Martin svědkem úmrtí pana Sekyrky, jeho pacienta z Protějova. Smrtí to ale nekončí, alespoň ne pro paní Sekyrkovou, která svého manžela stále vidí vedle sebe a komunikuje s ním, jako by se nic nestalo. Je za jejím stavem nějaký medicínský problém, nebo jsou snad vidiny paní Sekyrkové skutečné? Problém, a poměrně velký, má taky Marie. Po návštěvě školní exkurze vedené Lídou na její farmě zavřela drzého a nevychovaného Adama Vlka do kurníku. Ten následně dostal záchvat a Vlkovi ji teď chtějí žalovat. ..(Česká televize)

Doktor Martin 2 – 12.díl – V kurníku. Sleduj svůj oblíbený seriál zcela zdarma. Seriál je online k přehrání v češtině nebo slovenštině. Můžeš naší práci podpořit na instagramu nebo facebooku.

Další díly seriálů, popřípadě i jiný seriál najde na naší stránce, stačí přejít na hlavní stránku nebo si vybrat v menu. Malý tip: pokud chcete video přehrát musíte kliknout vícekrát na tlačítko play.

Zavřít reklamu ×

Přehraj.to